МУЛЬТИБРЕНДОВІ
РЕКЛАМНІ ІГРИ

Виберіть Вашу Мову

ENG УКР РУС

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ІСТОРІЯ ГРАВЦЯ

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

ВПІЗНАВАНІСТЬ

Мені подобається, що гра оптимізована для дуже широкої аудиторії, де є гравці знайомі з моїм брендом так і не знайомі. Це допомагає мені стати більш впізнаваним серед людей і збільшити лояльність аудиторії до мого бренду, через емоції від гри.

НОВІ ПОКУПЦІ

Я задоволений, що гравці купують мої продукти, бо так вони отримують бонуси в грі. Гравці, котрі купують продукт через гру, з часом будуть віддавати йому перевагу навіть без гри.

АНАЛІТИКА

Круто, що я отримую детальну аналітику про гравців, що обрали персонажа мого бренду. Це дозволить краще пізнати мою цільову аудиторію і вивчити їхні звички. Мені доступна інформація між якими брендами гравці переходять і як взаємодіють. Так само, я отримую відгук про свої продукти через гру.

ВІРАЛЬНІСТЬ

Ігри володіють найбільшою віральністю. Маса людей бачить, в яку гру грає гравець. Гравець постійно розповідає друзям про гру, щоб похизуватися своїми досягненнями, і тим самим, знайомить своїх друзів з брендом.

ІСТОРІЯ РОЗРОБНИКА

ГРА

Ми маємо великий досвід створення ігор з 1М+ встановлень. Ми створимо надзвичайно захопливу гру, яка буде задовільняти ваші маркетингові потреби.

ПРОСУВАННЯ

За місяць ми наберемо 100 000 органічних скачувань через рекламні компанії, котрі ми запустимо. Така кількість скачувань за місяць дозволить надалі без реклами отримати в декілька разів більшу аудиторію за декілька місяців.

МАРКЕТИНГ

Наш шлях у маркетингу почався з Ігровою Реклами для ігрових і не ігрових продуктів. З цим інструментом ми досягали маркетингових цілей для наших клієнтів. На зміну рекламі прийшли Рекламні Ігри - з котрими ситуація складається набагато краще. Перегляньте наші маркетингові роботи у портфоліо.

АУДИТОРІЯ КАЗУАЛЬНИХ ГРАВЦІВ

ОСТАННІ МОНО-БРЕНДОВІ РЕКЛАМНІ ІГРИ

ЦІНА

Участь в Рекламній Грі

Брендовані персонажі, рівні, унікальні можливості персонажів пов'язані з брендом. Змагання між гравцями одного бренду. Змагання з гравцями різних брендів. Інтеграція бренду у систему покупка-бонус.

Ігрова Реклама

Демо-версія гри з персонажем Вашого бренду, яку вмонтовуємо на ваш сайт. Так ви зможете збирати дані з гравців, котрі не грають ігри, але відвідують Ваш сайт.

Просування Гри

Рекламна компанія для гри доки не буде набрано 100 000 користувачів. Такий початок дозволить набрати у декілька разів більше користувачів за декілька місяців.

Аналітика і Клієнтська Спільнота

Ваші маркетингові спеціалісти матимуть доступ до аналітики гри. Доступ до Спільноти Клієнтів - місце де клієнти нашої компанії обговорюють продукти, нові ідеї і взаємодіять.

НАПИШІТЬ НАМ

WhatsApp Skype Telegram